GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Urnor 7014387
nr 701 4387
Urnor
1 par, med hänklar, Frankrike, höjd: 37
Kondition: slitage, skador, lagningar
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2011
kl 18:49:00
5/6 23:37:30